מלאו את הטופס על מנת שנחזור אליכם

* שדה חובה

שאלות ותשובות נפוצות לגבי בוטוקס לטיפול בקמטים

 האם בוטוקס בטוח?

כמו כל תרופה עלולים להופיע תופעות לוואי.  אף על פי כן בוטוקס הינה תרופה בטוחה וכמובן מאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות והFDA האמריקאי.  זה אחד מהתרופות הבדוקות ביותר ברפואה.  הזרקת בוטוקס הינה הטיפול הנפוץ ביותר בתחום של הרפואה הקוסמטית הלא כירורגית.  בארצות הברית בלבד יותר מ3.5 מיליון אנשים עוברים טיפול בבוטוקס כל שנה.

האם אני אאבד תחושה בפנים לאחר הזרקת בוטוקס?

לא.  בוטוקס מחליש באופן זמני בלבד את השרירים המוזרקים ואין כלל השפעה על העצבים האחראיים על תחושה.

האם הקמטים שלי יחמירו אם אפסיק לטפל בבוטוקס?

ממש לא, הקמטים לא יחמירו.  לאחר שהשפעת בוטוקס חולפת הפנים שלכם יחזרו למצב הקודם.  העור לא נהיה רפוי יותר או מקומט יותר לאחר הזרקת בוטוקס.  כמו כן שימוש בבוטוקס לאורך זמן לא גורם לנפילה של הפנים עקב שרירים מוחלשים.  להפך, שימוש ממושך בבוטוקס הינו נפוץ מאד, ולרוב גורם לעידון הקמטים הקיימים, אפילו לאחר חלוף השפעת הבוטוקס.  לא ידוע אם ההשפעה הזאת עקב חולשה מתמשכת של השרירים שגורמים לקמטים או עקב הרגל לא להשתמש באותם שרירים.

מי הוא המטופל האידיאלי לעבור הזרקת בוטוקס?

כל מי שמוטרד עקב קמטים שנוצרים בזמן הבעת פנים הוא מועמד לטיפול.  ההתוויה הרשמית של בוטוקס לטיפול קוסמטי הינו לטיפול בקמטים בין הגבות באנשים בין גילאים 18-65 בזמן שקמטים אלו גורמים לדחק פסיכולוגי.

אם ההתוויה הרשמית לטיפול בבוטוקס הוא להזרקות בין הגבות בלבד, איך ניתן לטפל באזורים אחרים?

כן, זה נכון שההתוויה הרשמית היא לטיפול של קמטים בין הגבות.  אף על פי כן בוטוקס יעיל לטיפול בקמטים דינאמיים גם באזורים אחרים כמו אזור המצח ולצדי העיניים.  ברפואה השימוש בתרופות לטיפול בבעיות שהם לא ההתוויה הרשמית נפוץ מאד.  כחלק מתהליך ההסכמה חשוב שתבינו ותסכימו לטיפול בבוטוקס  לאזורים שהם לא בהתוויה הרשמית.

האם אני אוכל להזיז את הפנים שלי לאחר הזרקת בוטוקס?

כן! המטרה של טיפול בבוטוקס הינו החלשת שרירים ספציפיים שגורמים לקמטים.  אם מזריקים בין הגבות בלבד, למשל, לא תוכלו לעשות מבט כועס אבל עדיין שאר שרירי הבעות הפנים יפעלו.  חשוב שתגדירו עם הרופא איזה תוצאה אתם רוצים.  יש אנשים שרוצים החלשה מוחלטת של השרירים שגורמים לקמטים במצח ומנגד יש אנשים שרוצים לשמור על הבעות פנים כמו הרמת גבות.  רופא מיומן יכול לתפור פתרון מתאים לכם.

האם בוטוקס מתאים לכל סוגי הקמטים?

לא.  ההשפעה העיקרית של בוטוקס זה על קמטים דינאמיים – אלה שנוצרים בזמן הבעת פנים.  יש השפעה משנית עם טיפולים חוזרים של עידון גם של הקמטים הסטטיים.  באנשים שכבר סובלים מקמטים עמוקים שמופיעים גם בזמן מנוחה ניתן לחשוב על שילוב של טיפולים אסתטיים אחרים כגון פילינג, מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית או אפילו ניתוחים פלסטיים כמו מתיחת פנים.

מאיזה גיל מומלץ להתחיל טיפול בבוטוקס?

חשוב לציין שטיפול בבוטוקס כמובן לא חובה! באנשים שאסתטיקה מאד חשובה להם, ניתן להתחיל לטפל בבוטוקס כשקמטים מתחילים להופיע.  טיפול ממושך בבוטוקס כבר בשלב מוקדם לפני שיש קמטים קבועים חרוצים לתוך עור הפנים יכול למנוע או לעקב הופעת קמטים.  בשילוב עם טיפול בבוטוקס חשוב לטפל בעור – להימנע מחשיפה ממושכת לשמש, לדאוג להידרציה טובה ולהפסיק לעשן.

האם משהו יוכל לזהות שעברתי טיפול בוטוקס?

ההשפעה של בוטוקס הינה זעירה.  לרוב אנשים ישימו לב שמשהו השתנה במראה אבל לא יהיה ניתן להצביע על הסיבה לכך.  לאחר טיפול בבוטוקס לא תראו כאילו עברתם ניתוח מתיחת פנים.

חזרו לדף הבית של בוטוקס תל אביב.

תקבעו ייעוץ ראשוני עכשיו

  • כל הטיפולים מתבצים על ידי רופאים מוסמכים!
  • ייעוץ ראשוני וביקורת חינם!
  • שרות אדיב ומקצועי!

הזמנת תור או שלחו מייל info@botoxtelaviv.co.il

מלאו את הטופס על מנת שנחזור אליכם

* שדה חובה