מלאו את הטופס על מנת שנחזור אליכם

* שדה חובה

מילוי קמטים

מילוי קמטים הינה שיטה ישנה חדשה שיכולה להביא לתוצאות מרשימות ואף להעלמת קמטים. היופי במילוי קמטים, בניגוד לבוטוקס, זה שרואים השפעה מידית ולרוב השפעה מרשימה.  כמו כן מילוי קמטים הינה שיטה גמישה, שניתן לטפל בה ברוב אזורי הפנים.  כמובן שהשיטה אינה כירורגית, כרוכה במספר זריקות בלבד של חומר מילוי לעור הפנים. רוב המטופלים לא מתארים אי נוחות רבה עקב הכותר המזערי של המחט ושילוב של הרדמה מקומית בעת הצורך.

כיום מילוי קמטים נעשה לרוב על ידי חומצה היאלורונית, חומר בטוח ואיכותי.  מילוי קמטים מביא לשיפור זמני בקמטים בעור הפנים.  לרוב התוצאות מחזיקות לפחות שישה חודשים.  יש מקרים בהם השפעת מילוי הקמטים נמשכת אפילו שנה וחצי!

פרוצדורת מילוי הקמטים נמשכת בין רבע שעה ל45 דקות בלבד וניתן לחזור מיד לעבודה.  משך הפעולה תלויה בשטח המיועד לטיפול. אין צורך בשהייה ממושכת בבית כמו לאחר ניתוחים פלסטיים.

איך עובד מילוי קמטים

מילוי קמטים פועל דרך פיסיקה פשוטה.  חומר מילוי מוזרק לתוך העור וכך מקנה לעור נפח ויציבות.  יש חומרי מילוי שסופגים אליהם נוזלים וכך מעצימים את השפעת מילוי הקמטים.

אזורים אפשריים למילוי קמטים

היופי בחומרי מילוי זה הגמישות הרבה שלהם במילוי קמטים.  אזורים נפוצים למילוי קמטים כוללים קמטים לצידי הפה, קמטים לצידי האף וקמטים במצח.  יש טכניקות למילוי קמטים שטחיים וגם מילוי קמטים עמוקים.

ניתן להשתמש באותם חומרי מילוי גם לעיצוב תווי הפנים להצערת המראה. עם הגיל מאבדים נפח וחוזק ברקמות, שגורם לעור הפנים ליפול כלפי מטה.  חומרי מילוי יכולים להחזיר נפח לרקמות על ידי מתיחת העור שגורם להחלקת קמטים ובנוסף יוצר מראה יותר מלא וצעיר.  כך ניתן למלא את הלחיים וקו הסנטר ליצור מראה רענן.

היסטוריה של מילוי קמטים

חומר המילוי הראשון שנכנס לשימוש נרחב היה קולגן.  הFDA אישר קולגן לשימוש במילוי קמטים ב1981 ולאחר מכן נהיה מאד פופולרי. הקולגן נמצא יעיל להעלמת קמטים שטחיים והשפעתו נמשך כשלושה חודשים.

היו מספר חסרונות לקולגן מלבד משך הפעולה הקצר.   הקולגן הינו חומר אלרגני ומטופלים נדרשו לבצע  בדיקות רגישות לפני השימוש.  בנוסף מילוי קמטים עמוקים כמו קמטים בצידי האף או קמטים בצידי הפה הביאו לתוצאות מאכזבות עם קולגן.

מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית

כיום החומר הפופולרי ביותר למילוי קמטים הינו חומצה היאלורונית.  חומצה היאלורונית הינו חומר שנמצא באופן טבעי ברקמות העור.  החומר סופג לתוכו מים ומקנה נפח, רכות והידרציה לעור. בנוסף חומצה היאלורונית מעורבת בתהליך הזנת התאים בעור.

ב2003 הFDA  אישר לראשונה שימוש בחומצה היאלורונית בשם המסחרי רסטילן.  חומר מילוי זה נמצא יעיל מאד למילוי קמטים.   נמצא שהשפעת החומצה ההיאלורונית נמשכה זמן רב, עם מעט תופעות לוואי ולא הצריך בדיקות רגישות טרם שימוש.

חומרי מילוי שבשימוש כיום למילוי קמטים

  • רסטילן / פרלן
  • ג'ובידרם

מלבד מילוי קמטים עם חומצה היאלרונוית יש עוד מספר חומרי מילוי בשוק.

לפני ואחרי מילוי קמטים

מילוי קמטים עם סיליקון

בניגוד לשאר החומרים שמוזכרים, סיליקון הינו חומר קבוע למילוי קמטים.  השימוש בסיליקון שנוי במחלוקת.  יש עדויות רבות לתכשירים של סיליקון שגרמו לתגובות מקומיות בעור.  תגובות אלו התבטאו ביצירת גרנולומות בעור – גבשושיות שגורמת להרעת המראה.  גרונולומות יכולים להימשך שנים ולעיטים מצריכים ניתוח להסרתם.

יש כיום תכשירים חדשים של סיליקון שהיצרנים טוענים שאינם גורמים לתופעות הלוואי הקודמות, אך עדיין מחקרים נמשכים בנושא.

מילוי קמטים על ידי הזרקת שומן עצמי

היתרון העיקרי של הזרקת שומן עצמי למילוי קמטים זה האדרות רגישויות. עדיין אין מחקרים טובים לגבי משך הפעולה של הזרקת שומן עצמי.

מילוי קמטים ב-Life By Design

מפגש ייעוץ למטרת מילוי קמטים

בLIfe By Design  אנו מציעים מפגש ראשוני חינם. תחילה תתבקשו למלא שאלון רפואי ולפרט את מצבכם הבריאותי, תרופות שאתם נוטלים ופעולות אסתטיות שעברתם בעבר. חשוב למלא באופן מלא את השאלון לתת לרופא תמונת מצב מלאה כדי שיוכל לטפל בכם בבטיחות מרבית.

במפגש עצמו הרופא יעבור שוב על הרקע הרפואי שלכם ויבין מה הן המטרות האסתטיות שלכם. לאחר תיאום ציפיות תבנו יחד תוכנית להגשמת מטרותיכם האסתטיות.

ניתן לבצע מילוי קמטים ביום המפגש, אבל חשוב לשקול את תופעות הלוואי האפשריות טרם ביצוע הפעולה.

טרם הטיפול הרופא יצלם את פניכם לצורך תיעוד ומעקב קליני.

תהליך מילוי קמטים

מילוי קמטים מתבצע כשהמטופל נח על מיטת טיפול.  ראשית הרופא מחטא את העור כדי למנוע זיהום ולאחר מכן מזריק חומר להרדמה מקומית במידת הצורך.

טכניקת מילוי קמטים לרוב מצריכה מספר הזרקות לאורך אזור הטיפול, אך רוב המטופלים לא חשים באי נוחות רבה.

הוראות לאחר מילוי קמטים

לאחר מילוי קמטים ניתן לחזור מיד לעבודה.  מומלץ להימנע מפעולות שעלולות להגביר דימום מקומי וכך ליצור חבורות.  לכן רצוי להימנע מספורט וחשיפה ממושכת לחום ל24 שעות לאחר המילוי.

תוצאות לאחר מילוי קמטים

כמוזכר לעיל, ניתן לראות תוצאות כמעט מיד לאחר מילוי קמטים.  ביומיים הראשונים עדיין יש מרכיב משמעותי של נפיחות עקב ההזרקות עצמם.  לרוב יומיים לאחר מילוי קמטים אפשר כבר להתרשם מהתוצאה הסופית, אך זה עלול להשתנות ממטופל למטופל.

ביקורת לאחר מילוי קמטים

מומלץ להגיע לביקורת חינם שאנו מציעים שבועיים לאחר הטיפול.  במפגש זה הרופא ישוחח אתכם על התוצאות ושוב יצלם אתכם להשלמת המעקב.  במידת הצורך ניתן לבצע תיקונים בעלות מינימאלית נוספת.

חזרו לדף הבית של בוטוקס תל אביב.

הזמינו ייעוץ ראשוני עכשיו

  • כל הטיפולים מתבצעים על ידי רופאים מוסמכים.
  • כל המחירים כוללים ייעוץ ראשוני חינם וביקורת שבועיים לאחר הטיפול.
  • מרפאתנו הראשית נמצאת ברמת החייל בתל אביב ואנו נותנים שרות ברחבי הארץ.

הזמנת תור או שלחו מייל  info@botoxtelaviv.co.il

מלאו את הטופס על מנת שנחזור אליכם

* שדה חובה